Генштаб ЗСУ почав збори резервістів на Харківщині

Тисяча резервістів ЗСУ прибули на навчальні збори на Харківщину

На одному з полігонів в Харківській області розпочалися навчальні збори з резервістами оперативного резерву. Упродовж 30 діб резервісти вдосконалюватимуть навички з тактичної, медичної, інженерної та вогневої підготовки, а також виконають програму професійної підготовки, бойового злагодження у складі рот, батальйонів і бригади в ході відповідних навчань та тренувань. Про це повідомили у прес-службі Генерального штабу Збройних сил України.

До зборів залучили понад 1 тис. резервістів оперативного резерву з усіх регіонів України.

Для прийому резервістів підготували польовий табір, розгорнули польові їдальні, лазні, заготовили запас вугілля, дров і паливних брикетів.

Резервістів розмістили у польовому таборі

Після прибуття резервістів направлять до навчальних центрів, де вони протягом 15 діб будуть удосконалювати свої навички в навчальних підрозділах. Після цього на одному з полігонів відбудуться тактичні навчання з бойовою стрільбою, які підведуть підсумок навчальних зборів.

Нагадаємо, зараз в Україні нараховується близько 85 тис. резервістів. Це люди, які вже відслужили один рік у межах мобілізації, брали участь в АТО, і тепер їх запрошують на військові збори для підтримки рівня професійної підготовки та підвищення бойової виучки.

У вересні 2016 року Генштаб залучив до зборів понад 8 тис. резервістів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук