GIZ реалізовуватиме у Львові новий проект

Ініціатива німецького товариства має назву «Інтегрований розвиток міст в Україні»

Головні новини Львова 22.02Юлія Девда, 22 лютого 2018, 15:48 816 0

У четвер, 22 лютого, представники німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та комунальної установи «Інститут міста» анонсували новий проект, який протягом майже двох років втілюватимуть у Львові. Він має назву «Інтегрований розвиток міст в Україні».

У його межах експерти-урбаністи, громадські організації та мешканці розроблять спеціальну концепцію, яка мала б поліпшити умови життя у плані міської мобільності. Експерти та жителі оберуть два проекти, які профінансують у межах німецько-української співпраці.

«Концепція інтегрованого розвитку міста відповідає Лейпцизькій хартії сталого європейського міста. Ми хочемо навчити втілювати інфраструктурні проекти в урбаністичному контексті, влаштовувати тренінги, які б налагодили діалог між владою та мешканцями. Звісно, слідкуватимемо і за тим, як все виконують», ‒ розповів керівник проекту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіас Брандт.

Окрім Львова, участь в ініціативі GIZу, що стосується інтегрованого розвитку, беруть ще Київ, Вінниця, Житомир, Полтава та Чернівці. Для її втілення німецький уряд планує виділити 6 мільйонів євро.

«Є основні принципи сталої мобільності. По-перше, це надання переваги громадському транспортові. По-друге ‒ розвиток мото-, вело- та пішохідного руху. По-третє, створення громадських просторів, якими мешканцям міста було б цікаво прогулюватися», ‒ каже директор комунальної установи «Інститут міста» Олександр Кобзарев.

Нагадаємо, починаючи з 2009 року, впродовж восьми років німецьке товариство GIZ - повністю або частково реставрувало 20% пам’яток старої частини Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук