За 8 років співпраці з німцями у Львові відреставрували 20% архітектурних пам'яток центру міста

У Львові завершився спільний проект ЛМР та німецької організації GIZ

Головні новини Львова 21.11Софія Трощук, 21 листопада 2017, 17:47 512 0

У Львові завершився спільний проект ЛМР та GIZ «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова»

За вісім років – 8,5 млн євро. Саме стільки коштів вклала німецька організація інтернаціональної співпраці GIZ у відновлення львівських пам'яток. А тепер компанія йде зі Львова – завершився проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова».

«За цей час ми відреставрували понад сто балконів, понад сотню дверей та воріт, двадцять сходових кліток, двори й таке інше. Те, що ми підтримуємо і зараз, це культура спільної роботи. Міськрада співпрацювала з інженерами, залучили громадян до конкретних планів», – розповів Юрген Лембке, керівник проекту.

Львівська міськрада продовжуватиме відновлювати архітектурні пам'ятки і надалі. Щоб розробити конкретний план, цього тижня у Львові зберуться експерти в галузі реставрації.

«Ми матимемо змогу детальніше проговорити в ці робочі дні, яким чином ми будемо переймати цю експертизу, оскільки для нас важливо, щоб усі знання, які були внесені в місто, були збережені», – зазначив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

До слова, програма реставрації GIZ тривала у Львові з 2009 року. За вісім років взаємодії німецьких експертів із українськими спеціалістами вдалося відреставрувати 20% пам’яток старої частини міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук