Очільниця МВФ назвала головні умови для виділення грошей Україні

Виконання цих умов дозволить пришвидшити переговори між Україною та МВФ

ЕкономікаЮрій Братюк, 27 березня13620

Глава Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва підтвердила, що Україна для отримання грошей повинна виконати дві умови – прийняти закон про неповернення банків колишнім власникам і проголосувати за ринок землі. Про це йдеться в її заяві на сайті МВФ.

У Міжнародному валютному фонді повідомили, що розмова з українською владою щодо нової програми фінансування має «гарний прогрес».

А для пришвидшення переговорів Україні пропонують виконати дві умови, йдеться у заяві директорки-розпорядниці Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої.

«Прийняття законопроєктів щодо вдосконалення системи регулювання банківської системи, а також земельної реформи, дозволило б швидко просунутися вперед у допрацюванні параметрів нової угоди із ширшим доступом, аніж передбачалося раніше», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року, Україна та Міжнародний валютний фонд (МВФ) досягли домовленості щодо нової програми співпраці. Але угода про нову програму співпраці ще підлягає затвердженню керівництвом Фонду та Виконавчою радою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук