Голова Асоціації перевізників Львівщини заявив про погрози від активістів «Розвитку громади»

Голова Асоціації перевізників Львівщини заявив про погрози від активістів  «Розвитку громади»
Іван Велійка просить правоохоронців звернути увагу на погрозу активістів

Голова Асоціації перевізників Львівщини заявив про погрози від активістів «Розвитку громади» під час засідання громадської ради управління транспорту Львівської міської ради. Про це Всеукраїнська Асоціація автомобільних перевізників повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«У кабінеті начальника міського управління транспорту виник скандал із представниками ГО «Розвиток громади»… З невідомих міркувань один із панів, які представляли ГО «Розвиток громади», заявив до очільника Асоціації (цитуємо дослівно): «Я тебе в асфальт закатаю». Звичайно, перевізники не бояться людей, які в недалекому минулому, мабуть, займалися далеко не гуманітарною діяльністю. Однак вважаємо за потрібне звернути увагу громадськості на спосіб роботи таких «громадських» у подвійних лапках активістів», - йдеться у повідомленні асоціації.

У цій заяві також ідеться про те, що слова одного із представників ГО «Розвиток громади» Іван Велійка розцінює як пряму погрозу і просить звернути на це увагу правоохоронних органів.

Водночас, за словами голови «Розвитку громади» Оксани Маруняк, яка теж була присутня на засіданні громадської ради, Іван Велійка конфліктував не з представниками «Розвитку громади», а з кількома чоловіками з Всеукраїнської спілки учасників АТО.

«Можливо, Велійка подумав, що ці чоловіки представляють нашу громадську організацію, бо ми разом зайшли у кабінет і я першою представилася. Він міг зробити висновок, що ми прийшли від однієї організації. Насправді, це представники Всеукраїнської спілки учасників АТО, зокрема там був голова спілки Сергій Дячишин», - розповіла ZAXID.NET Оксана Маруняк.

За словами Оксани Маруняк, представники АТО були емоційними, але не погрожували Івану Велійці. Що ж до звинувачень у бік «Розвитку громади», то в громадській організації не реагуватимуть на цю заяву.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук