Голова ДФС запропонував у 2017 році підвищити мінімальну зарплату до ₴5 тис.

Роман Насіров запропонував підвищити мінімальну заробітну плату ще на 1800 грн

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров вважає, що мінімальну заробітну плату для українців поступово необхідно піднімати щонайменше до 5 тисяч гривень. Про це він сказав під час селекторної наради щодо підвищення рівня мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року, пише «Укрінформ».

«У новому році нам треба буде рухатися до наступного кроку, щоб це було 5 тисяч гривень», - сказав голова ДФС.

За його словами, підвищити рівень заробітних плат вкрай необхідно, тому що від цього значною мірою залежать доходи держави. Насіров зазначив, що протягом року Державна фіскальна служба робить акцент на тому, щоб в Україні більше коштів збиралося з податку на прибуток та податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Зі збільшенням зарплат збільшиться абсолютна сума надходжень до державного бюджету.

«Ситуація в країні з частковою тінізацією існує. На сьогодні, або за результатами 2016 року, людей, які отримують заробітну плату та в Україні взагалі не сплачують податки та єдиний соціальний внесок до пенсійного фонду, приблизно 10,5 млн», - сказав він.

За словами керівника ДФС, навіть є випадки, коли керівники підприємств призначали собі мінімальну заробітну плату. «Ми вважаємо, що це нереально, нечесно і не відповідає дійсності», - наголосив Насіров.

Як відомо, Верховна Рада прийняла за основу і в цілому розроблений Кабінетом міністрів законопроект, що передбачає підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до 3200 грн.

Нагадаємо, у грудні на сайті ВРУ з'явився проект постанови про звільнення голови ДФС Насірова і його заступника. Необхідність звільнення чинного голови ДФС і його заступника пояснюється фактами порушень, вчиненими високопосадовцями, зловживанням службовим становищем, здійсненням неефективної фіскальної політики, направленої виключно на тиск на платників податків і приховування незаконної діяльності окремих суб'єктів господарювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук