На сайті ВРУ з'явився проект постанови про звільнення голови ДФС Насірова

Серед порушень, в яких депутати звинувачують керівництво ДФС - махінації з процедурами відшкодування ПДВ

На сайті Верховної Ради оприлюднили проект постанови про визнання роботи голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова та його першого заступника Сергія Білана незадовільною та звільнення їх з займаних посад. Відповідний документ розміщено на сайті парламенту у суботу, 17 грудня.

«Необхідність звільнення Романа Насірова і Сергія Білана з займаних посад пояснюється численними фактами порушень, вчиненими високопосадовцями, зловживанням службовим становищем, здійсненням неефективної фіскальної політики, направленої виключно на тиск на платників податків і приховування незаконної діяльності окремих суб'єктів господарювання», - йдеться у тексті пояснювальної записки до документа.

У записці зауважується, що зверння до прем'єр-міністра щодо звільнення голови ДФС та його заступника було направлено депутатами Вікторією Войціцькою та Андрієм Журжієм ще у жовтні.

Серед порушень, в яких депутати звинувачують керівництво ДФС, зловживання при здійсненні бюджетного відшкодування та адміністрування ПДВ та відсутність, всупереч законодавству, на сайті ДФС інформації з реєстрів заяв про відшкодування ПДВ в повному обсязі.

Раніше повідомлялося, що депутати зареєстрували постанову, однак самого тексту її проекту на сайті не було.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук