Голова НАЗК Наталія Корчак заявила про готовність піти у відставку

Раніше Корчак відмовлялася йти у відставку

Голова Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак в п’ятницю, 21 квітня, на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради заявила, що готова піти зі своєї посади.

«Я хоч сьогодні готова піти зі своєї посади, як і з посади члена НАЗК. Але йдеться про те, що є люди, які працюють і довіряють. І якщо за щось взявся, то доводь до кінця, принаймні скільки тобі вистачить сил», – заявила Корчак, повідомив телеканал «112 Україна».

Вона також висловила гордість через те, що нажила собі великих ворогів.

«Я не людина з певної системи. І я не пов’язана упередженими суб’єктивними судженнями. І те, що завдяки моїй волі і людей, які мені повірили, ми запустили цей реєстр, не маючи бюджету і відбулася друга хвиля декларування, бо вона все ж таки відбулася, це особисто моя заслуга. Те, що ми запустили інші напрямки роботи – теж особисто моя заслуга... Наш орган в тому функціоналі, в якому існує, ніколи не буде ні для кого незручний. Те, що називається декларуванням – це наживати собі ворогів. Я горда, що я нажила собі ворогів, і не дрібних, а великих. Але, я так думаю, з часом ці вороги стануть друзями в межах розумних підходів. Я розумію, що ми не можемо користуватися повноваженнями в такий спосіб, щоб наробити шкоду», – сказала голова НАЗК.

Національне агентство із запобігання корупції почало працювати у минулому році. Тоді ж провели першу хвилю електронного декларування. При чому напередодні завершення строку подання е-декларацій чиновники і депутати скаржилися на те, що Реєстр е-декларації не працював і зберегти останню версію документа про статки можна було вночі не з першої спроби. У НАЗК обіцяли все виправити.

Однак під час другої хвилі е-декларування високопосадовці зіткнулися із тими самими проблемами. У зв’язку з цим голову НАЗК Наталію Корчак викликали для звіту до Верховної Ради. Тоді вона сказала, що тільки опосередковано впливає на роботу Реєстру і заявила, що з посади не піде.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук