Голова Стрийської РДА Василь Зубрицький уникнув покарання за корупцію

Посадовець віддав в оренду фірмі своєї дружини більше 60 га земель

Голова Стрийської РДА Василь Зубрицький уникнув покарання за корупцію
фото 245.ua
Василь Зубрицький очолює Стрийську РДА від квітня 2016 року

Голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький уникнув покарання за розпорядження надати в оренду фермерському господарству своєї дружини більше 60 га сільськогосподарських земель.

За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, справу щодо порушення Василем Зубрицьким закону «Про запобігання корупції» розглядали у Стрийському міськрайонному суді Львівської області.

Згідно з матеріалами справи, голова Стрийської РДА у вересні 2017 року підписав два розпорядження про надання в оренду на термін до 1 грудня 2018 року більше 60 га сільськогосподарських земель фермерському господарству «Сяйво-Стрий».

За даними YouControl, власницею ФГ «Сяйво-Стрий» є дружина голови Стрийської РДА Зіновія Зубрицька, а сам Василь Зубрицький очолював це господарство до призначення на державну посаду в квітні 2016 року. Суд встановив наявність конфлікту інтересів у Василя Зубрицького під час передачі в оренду 60 га земель на користь ФГ «Сяйво-Стрий», а також те, що голова Стрийської РДА не повідомив про цю обставину в ЛОДА і не самоусунувся від прийняття корупційного рішення.

Однак суддя Стрийського міськрайонного суду Львівської області Назар Янів 1 листопада 2018 року постановив закрити провадження у зв’язку із закінченням строків на момент розгляду справи. Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає, що порушника можна притягнути до відповідальності впродовж трьох місяців з моменту виявлення правопорушення. У випадку провадження проти Василя Зубрицького 3-місячний термін на момент розгляду справи у суді вже завершився.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук