Голова «Укрпошти» заявив, що зміг збільшити доходи компанії на 25-30%

ЕкономікаРоман Ганкевич, 11 жовтня 20169121
Голова «Укрпошти» заявив, що зміг збільшити доходи компанії на 25-30%
фото Укрпошта
Ігор Смілянський на конференції Ukrainian E-Commerce Congress

Очільник «Укрпошти» Ігор Смілянський заявив, що не соромиться своєї зарплати, і дуже пишається, що за підтримки курсу на реформу держпідприємств він зміг забезпечити гідні зарплати для керівного складу «Укрпошти». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«У пошуках талановитих кадрів, «Укрпошта» конкурує за уми з бізнесом, і без конкурентних зарплат робити це, безумовно, не зможемо. Зате тепер ми змогли залучити в команду багато висококласних фахівців, які показали себе лідерами і успішними управлінцями в різних галузях, від логістики до держзакупівель і IT», - написав він.

При цьому, Смілянський впевнений, що утримувати дорогу команду будь-якої компанії, і вже точно, держпідприємству - куди вигідніше, ніж платити низькі зарплати.

«По-перше, зарплати керівників «Укрпошти» були низькими лише формально: на відміну від нас, реальний рівень доходу перших осіб просто приховувався. Так, оклади, дійсно були низькими. Але оклади - лише невелика частина айсберга. З урахуванням надбавок і премій (які не входять до офіційного окладу), кожен з десяти топів компанії, станом на 2 квартал 2016 року, отримував на руки близько або понад 100 тисяч грн виплат (загальний дохід) в місяць. І це не рахуючи особистого водія і автомобіля, які оплачувалися компанією», - пояснив глава «Укрпошти».

За його словами, з урахуванням цього факту, загальний зарплатний фонд на керівництво компанії, незважаючи на прихід дорогих і високопрофесійних людей, майже не змінився.

«Яким він був (2,7 млн грн за квартал) у другому кварталі, таким і залишився в третьому. Тільки, якщо раніше ця сума ділилася на 9 топів, тепер ділиться між 8. Любителів шукати «зраду» прошу займатися цим десь в іншому місці і напрямку», - написав Смілянський.

Крім того, глава «Укрпошти» впевнений, що дорогий менеджер вигідніше державі - це ефективність його роботи. «З урахуванням переглянутих тендерів і перекриття схем крадіжок в «Укрпошті», наша команда вже до вересня повністю окупила себе на рік вперед (ми заощадили близько 50 млн грн в річному еквіваленті на тендерах і контрактах). Зараз продовжуємо покращувати ефективність роботи компанії», - написав він.

Смілянський пояснив, що скоротивши число посередників між «Укрпоштою» та постачальником він зміг збільшити маржинальність компанії з 23% до 28%, і збільшити доходи на 25-30%.

«Це дозволить нам збільшити дохід «Укрпошти» додатково на суму від 80 до 85 млн грн на рік. Це, я вважаю, чиста «перемога»», - підсумував глава компанії.

Нагадаємо, 20 квітня 2016 року Кабінет міністрів України призначив менеджера американського офісу KPMG Смілянського головою правління «Укрпошти».

Смілянський понад 17 років пропрацював у сфері стратегічного, управлінського та фінансового консалтингу, має досвід роботи в Україні та інших країнах світу. Отримав ступінь МВА в Georgetown University і ступінь Juris Doctor в George Washington University Law School.

Він вступив на посаду з 1 липня 2016 року, а 4 липня колективу підприємства його представив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Міністр визначив новому керівнику завдання, які полягають в корпоратизації підприємства, підвищення його ефективності та збільшення розміру заробітної плати працівників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук