Голова Верховної Ради підтвердив, що державі не вистачає грошей для ремонту бронетехніки

СуспільствоАндрій Стець, 17 червня 20165512

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що Україні не вистачає коштів на ремонт бронетехніки і в цілому недостатнє фінансування оборонної сфери. В ефірі «5 каналу» спікер парламенту відповів ствердно на питання, чи може він підтвердити інформацію про те, що бронетехніка останні кілька місяців не ремонтується через брак коштів.

«Так, це правда», - сказав Парубій.

Крім цього, Парубій сказав, що днями Верховна Рада прийняла новий закон, згідно з яким відбудеться не тільки реконструкція БТРів, а також розробка і виготовлення нової техніки. Тим не менш, коштів на це поки теж не вистачає.

«Власне, ми взяли кілька днів тому закон про стратегічне оборонне замовлення, де ми передбачили цілий ряд, не тільки реконструкцію БТРів, які є, а ще й розробку і виготовлення нової військової техніки, іноді просто унікальної, ця техніка не дуже відстає від іноземних зразків. У тому числі, від протитанкової зброї, більш відомої у нас як Javelin, яку ми так давно чекаємо від США. Розробка триває і чекає свого виготовлення. Звичайно, катастрофічно не вистачає коштів на оборонну сферу», - зазначив спікер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук