Голова Закарпатської ОДА скасував розпорядження щодо будівництва каскаду міні-ГЕС

Раніше голова Хустської райдержадміністрації дав розпорядження розробити план для будівництва малих гідроелектростанцій

Голова Закарпатської ОДА скасував розпорядження щодо будівництва каскаду міні-ГЕС
На думку екологів більшість проектів міні-ГЕС, запропонованих в Українських Карпатах, свідчать про те, що екологічна шкода від їх будівництва буде значно вищою аніж економічний прибуток

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль скасував розпорядження голови Хустської райдержадміністрації. Про це йдеться на особистому сайті Геннадія Москаля.

«Голова Закарпатської ОДА скасував розпорядження голови Хустської райдержадміністрації про розроблення детального плану території для будівництва каскаду малих гідроелектростанцій за межами населених пунктів сіл Хустського району», - йдеться у повідомленні.

Цей документ давав дозвіл на проведення громадських слухань та розроблення детального плану земельної ділянки на р.Ріка для будівництва міні-ГЕС.

«Ми вже маємо негативний досвід із міні-гідроелектростанцією на Хустщині – в с.Нижній Бистрий на тій же р.Ріка. Ні селу, ні району, ні області вона не принесла жодної вигоди. А минулої зими під час льодоходу гребля, яка повністю перегородила русло ріки, мало не призвела до екологічної катастрофи. Ні Хустщині, ні Закарпаттю загалом не потрібні «інвестиції», які дають прибуток кільком людям, але шкодять навколишньому середовищу», - зазначив Геннадій Москаль.

Додамо, що зараз на Закарпатті працюють Брустурянська, Теребле-Ріцька, Білінська, Оноківська та Ужгородська міні-ГЕС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук