Головний тренер «Карпат» зіграв у футбол із журналістами і вболівальниками

Спорт19 жовтня 20166000
Головний тренер «Карпат» зіграв у футбол із журналістами і вболівальниками

На клубній базі ФК «Карпати» тренери львівської команди провели тренування для журналістів та вболівальників клубу. Разом із титульним спонсором команди, компанією «Парі-Матч», тренерський штаб «Карпат» вирішив ознайомити журналістів із процесом тренувань «зелено-білих».

Учасники заходу змогли відтворити комплекс вправ, які виконують футболісти, а потім поділились на команди і зіграли із тренерами «Карпат» у футбол. Участь в імпровізованому матчі взяли головний тренер «Карпат» Олег Дулуб, його асистенти і наставник молодіжної команди Андрій Тлумак.

«Головне  в команді - це атмосфера. Щоб гравці і тренери розуміли один одного, щоб розуміли, як взаємодіяти на полі і знали, чого один одного очікувати. Саме завдяки правильній атмосфері нам вдалось досягнути таких успіхів у моєму попередньому клубі «Крумкачи» (Мінськ). Зараз я в процесі ознайомлення з гравцями «Карпат». З кожним бесідую окремо - мені важливо знати, що це за людина, як вона думає, чого вона хоче. Коли я їхав до Львова підписувати контракт, я вже знав імена усіх гравців. Кожна людина любить, щоб до неї звертались за іменем, а не за прізвищем. Тому перше, чого я добиватимусь в «Карпатах» - це порозуміння і створення тієї атмосфери, за якою прийде і результат», - прокоментував Олег Дулуб.

Нагадаємо, що білоруський спеціаліст очолив ФК «Карпати» у жовтні 2016 року. До цього Олег Дулуб працював головним тренером у ФК «Крумкачи», який вперше в історії команди вивів у Вищу лігу Білорусі.

Фото: Twitter/ФК «Карпати».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук