Головою наглядової ради Суспільного мовлення обрали Тетяну Лебедєву

СуспільствоАндрій Стець, 8 лютого 20174271
Головою наглядової ради Суспільного мовлення обрали Тетяну Лебедєву
фото Media Sapiens
Тетяна Лебедєва

Головою спостережної ради Громадського мовлення обрана Тетяна Лебедєва. Про це на совїй сторінці у Facebook повідомив член спостережної ради НСТУ Євген Глібовицький.

«Тетяна Лебедєва була щойно обрана головою наглядової ради Суспільного мовлення», – написав він.

Інших подробиць Глібовицький не повідомив.

Водночас видання «Українська правда» з посиланням на члена наглядової ради Віктора Тарана повідомляє про подробиці голосування.

«Обрали Тетяну Лєбєдєву. Голосування було таємним. Дев’ять – за Лєбєдєву. Чотири – за Тараса Шевченка і троє утрималися. Тобто вона перемогла в один голос», – сказав Таран.

Водночас Віктор Таран зазначив, що більшість була ситуативною, оскільки за заступника голови вони голосували кілька разів, але так і не обрали.

«За заступника голосували – вісім-вісім. Нікого більше не обрали», – уточнив він.

Тетяна Лебедєва - почесна голова Незалежної асоціації телерадіомовників, куратор з питань фандрейзингу та представник в наглядовій раді, колишній член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Зауважимо, що Наглядова рада НСТУ була затверджена у грудні 2015 року. До її складу увійшли: Євген Глібовицький, Тетяна Лебедєва, Володимир Бринзак, Вадим Міський, Олексій Панич, Наталія Скрипка, Віктор Таран, Тарас Шевченко, Володимир Яворівський, Ігор Хохич, Віталій Портников, Сергій Таран, Лаврентій Малазонія, Світлана Остапа, Тарас Аврахов, В'ячеслав Козак, Дарія Карякіна.

Міністерство юстиції 19 січня 2017 року зареєструвало публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ) як юридичну особа і припинило діяльність юридичної особи «Національна телерадіокомпанія України» (НТКУ).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук