Перші програми Суспільного телебачення можуть вийти в ефір у вересні

В Україні презентували Суспільне телебачення

У Києві відбулася презентація ПАТ «Національне суспільне телебачення України», юридичну особу якого зареєстрували 19 січня, повідомив «Укрінформ».

«Державним у нас залишається лише іномовлення, яким опікується Міністерство інформаційної політики. Але з державним мовленням всередині країни відтепер (покінчено). Воно буде облаштоване в європейський спосіб», – заявила голова комітету з питань свободи слова Верховної Ради Вікторія Сюмар.

За її словами, запровадження Суспільного телебачення є сигналом того, що Україна змінюється, а влада більше не прагне «все контролювати» і готова працювати в інтересах українців.

Голова Держтелерадіо Олег Наливайко, у свою чергу, повідомив, що 25 січня уряд має затвердити порядок використання коштів на підтримку суспільного телерадіомовлення.

Він також поінформував, що 23 січня був підписаний наказ про випуск акцій.

«Статутний капітал складає 2 млрд 544 млн 273 тис грн. Номінальна вартість акції – 1 тис. грн», – сказав Наливайко.

Тим часом член наглядової ради НСТУ Світлана Остапа спрогнозувала, що перші програми суспільного телебачення вийдуть в ефір не раніше нового телевізійного сезону, тобто не раніше вересня.

«Якщо у квітні відбудеться конкурс, і ніхто не буде оскаржувати, обраний буде голова і правління, вони мають зробити структурні зміни. А якщо це скорочення, то це мінімум, три місяці. Аж потім вже з новою командою, з новими концепціями це буде втілюватися. Тобто з нового телевізійного сезону, десь з вересня, не раніше», – прокоментувала вона.

За словами Світлани Остапи, наразі на реорганізацію очікує вся структура державного телебачення, а це кілька десятків компаній, понад 7 тис. працівників.

Нагадаємо, ПАТ «НСТУ» зареєстроване 19 січня. Його статут було затверджено на засіданні уряду 28 грудня 2016 року.100% компанії належить державі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук