Козловський оплатив нову екологічну експертизу цинковні у Винниках

Бізнесмен і політик заплатив організації, яка виступає проти будівництва заводу у Винниках

Козловський оплатив нову екологічну експертизу цинковні у Винниках
фото ZAXID.NET
Біля Винників завершується будівництво заводу гарячого цинкування

Львівський бізнесмен і політик Григорій Козловський оплатив близько 20 тис. грн. витрат на проведення експертизи впливу на довкілля заводу гарячого цинкування, який будують біля містечка Винники. Гроші на проведення такої експертизи збирали члени ГО «Сила Винник», які виступають проти будівництва заводу.

Активісти оголосили про збір коштів у винниківських Viber-групах. На це оголошення відгукнувся представник Григорія Козловського – місцевий мешканець Максим Каменецький. Він повідомив, що Козловський готовий передати суму грошей на оплату експертизи. Згодом члени ГО «Сила Винник» опублікували фото чеку на 19,6 тис. грн. та подякували за допомогу Григорію Козловському.

Скріншоти переписок у Viber-групах

Нагадаємо, що конфлікт навколо будівництва заводу гарячого цинкування у Винниках розпочався влітку 2019 року. Наміри ТОВ «Екран» збудувати свій завод неподалік містечка Винники викликали протести серед місцевих мешканців. Попри це компанія має всі необхідні для будівництва дозволи. Згідно з опублікованими Міністерством екології документами, санітарно-захисна зона до найближчих населених пунктів також дотримана (норма 300 м, мінімальна реальна відстань 500 м). Аналогічний завод цієї ж компанії вже 12 років працює у Стрию.

Влітку 2019 року тодішній голова ЛОДА Маркіян Мальський попросив призупинити будівництво заводу на час, поки спеціальна комісія не вивчить його безпечність. Висновків цієї комісії так і не оприлюднили, однак Маркіян Мальський заявив, що інвестор має всі необхідні дозволи, але має самостійно довести місцевим мешканцям, що завод буде безпечним для їхнього здоров'я.

Водночас Григорій Козловський є замовником та інвестором іншого скандального будівництва – спортивно-відпочинкового комплексу біля Винниківського озера. У зв’язку з цим будівництвом місцеві мешканці протестують проти вирубки дерев, будівництва паркану в лісі та приватизації громадського озера.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук