Григорій Козловський відкриє медичний центр біля лікарні на Раппопорта

ЕкономікаКатерина Родак, 14 лютого 201923220
Григорій Козловський відкриє медичний центр біля лікарні на Раппопорта
фото ЛМР
Григорій Козловський облаштує медичний центр у приміщенні біля 3-ї міської лікарні

Депутат Львівської міської ради від БПП та відомий бізнесмен Григорій Козловський планує облаштувати у приміщенні біля 3-ї міської лікарні на вул. Раппопорта, 6 медичний центр.

Під час засідання сесії 14 лютого депутати Львівської міськради дозволили ТзОВ «Лемберг медікал центр», директором якого є Григорій Козловський, підготувати документацію для виділення земельної ділянки на вул. Раппопорта, 6 для облаштування медичного центру. Зараз на цій земельній ділянці розташована будівля, яка належить ТзОВ «Лемберг медікал центр».

Автором відповідної ухвали є інший депутат ЛМР, представник фракції УКРОП Любомир Босаневич. Він пояснив, що медичний центр надаватиме послуги вагітним жінкам.

«Земельна ділянка виділяється для медичного центру, який буде контролювати повністю від моменту запліднення до народження матір», – сказав Босаневич.

Згідно з даними бізнес-платформи YouControl, ТзОВ «Лемберг медікал центр» було створене 10 грудня 2018 року (два місяці тому). Григорій Козловський є директором фірми, а власницею є його дружина Юлія Козловська (Думанська).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук