Гриневич виступила за позбавлення стипендій студентів з трійками

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 1 вересня 201612971
Гриневич виступила за позбавлення стипендій студентів з трійками
фото УНІАН
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

Критерії для отримання академічної стипендії повинні бути підвищені, сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Вона зазначила, що обов'язково залишаться соціальні стипендії. Водночас умови для отримання академічної стипендії мають бути суворішими.

«Сьогодні вона дається кожному з трійкою. Ми вважаємо, що тільки ті, хто добре навчається, повинні отримувати академічні стипендії», – зазначила Гриневич в інтерв’ю Радіо Свобода.

Нагадаємо, 9 серпня з’явилася інформація про те, що Мінфін пропонує позбавити стипендій майже всіх студентів, за винятком учнів та студентів із числа сиріт, інвалідів І-ІІІ групи, осіб, позбавлених батьківського піклування, та осіб із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», а також аспірантам та докторантам.

11 серпня міністр фінансів уточнив, що його відомство пропонує виплачувати стипендії лише соціально незахищеним і талановитим студентам.

30 серпня заступник міністра фінансів України Сергій Марченко запевнив, що попри ці зміни стипендіальний фонд змінюватися не буде.

В Міністерстві освіти 26 серпня поінформували, що новий порядок нарахування стипендій повинен запрацювати з наступного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук