Громадським організаціям у Львові безкоштовно розроблять сайт або мобільний додаток

СуспільствоЮлія Лавришин, 28 лютого 20184810

Організатори благодійного хакатону KindHack запрошують громадські організації взяти участь у хакатоні, який відбудеться 31 березня-1 квітня 2018 року у Львові. Метою події є підтримати громадські, неприбуткові чи благодійні організації, безкоштовно розробивши сайт, мобільний застосунок чи інше ІТ-рішення. Про це повідомило видання Lviv.com, посилаючись на інформацію зі сторінки події у Facebook.

«Розробка ІТ продукту часто є непідйомним завданням для неприбуткових організацій. Протягом хакатону ми плануємо розробити щонайменше робочий прототип, або й готове до використання рішення. Такий хакатон проводимо уже втретє. У Львові є чимало якісних громадських ініціатив і ми раді, що можемо бути корисними», – цитує видання співорганізаторку хакатону Валентину Синеньку.

Щоб подати заявку на участь у хакатоні, потрібно:

1) Бути громадською неприбутковою організацією, яка займається будь-якими соціально корисними проектами (екологія, благодійність, освіта та ін.);

2) Надіслати короткий опис діяльності організації та проекту, який потрібно розробити за адресою [email protected] до 19 березня 2018 року. Детальніше технічне завдання можна підготувати після завершення відбору проектів, яке відбудеться 26 березня 2018 року.

3) Представник організації повинен бути присутнім на хакатоні 31 березня-1 квітня.

Також організатори зазначають, що робота над проектами відбуватиметься у командах кількістю 4-6 людей. Очікується, що кожна команда матиме дизайнера, програміста та тестувальника. Учасники самі обиратимуть проект над яким працюватимуть, тому організатори не можуть гарантувати реалізації всіх відібраних проектів.

Дизайнери, програмісти та тестувальники, які хочуть взяти участь у хакатоні можуть заповнити заявку до 26 березня 2018 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук