У Львові стартує конкурс соціально-культурних проектів для громадських організацій

СуспільствоЮлія Поліковська, 30 листопада 20171980
У Львові 1 грудня розпочнеться прийом заявок на участь у конкурсі соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим!»

У Львові у п’ятницю, 1 грудня, розпочнеться прийом документів на участь у конкурсі соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим!», який триватиме до 25 грудня включно. Метою конкурсу є підтримка громадських організацій у реалізації проектів, спрямованих на розвиток Львова у визначених сферах, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Є шість напрямків, за якими можна подати свій проект: це – культура, освіта, туризм, соціальний захист, розвиток громадянського суспільства, інформаційні технології та інновації. Та новий напрямок – поводження з відходами», – розповів начальник відділу громадського партнерства Львівської міськради Орест Файфурка.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські та інші організації, які мають статус неприбутковості та діяльність яких поширюється на територію м. Львова, за винятком релігійних організацій, політичних партій та бюджетних установ.

За його словами, на реалізацію проектів загалом передбачено понад 2 млн. грн. Зокрема, на проекти у сфері культури – 800 тис. грн, освіти – 104 тис. грн, туризму – 150 тис. грн, соціального захисту – 500 тис. грн, розвитку громадянського суспільства – 250 тис. грн, інформаційних технологій та інновацій – 192 тис. 300 грн, поводження з відходами – 100 тис. грн. Бюджет одного проекту може коливатися від 20 до 100 тис. грн.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські та інші організації, які мають статус неприбутковості та діяльність яких поширюється на територію м. Львова, за винятком релігійних організацій, політичних партій та бюджетних установ.

Проекти оцінюватимуть з огляду на актуальність, доцільність реалізації за визначене фінансування та інноваційність. Із рекомендаціями профільних управлінь Львівської ради щодо актуальних проектів можна ознайомитися за посиланням.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму - на сайті lvivrada.gov.ua або на сайті ЛМР. Із запитаннями щодо конкурсу необхідно звертатися у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою пл.Ринок,1, каб. № 539, тел. 032 297-57-63, e-mail: [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук