На проекти громадського бюджету Львова планують виділити ₴26 млн

Громадський бюджет Львова можуть збільшити на 6 млн грн

СуспільствоЮлія Поліковська, 28 листопада 20172510
На проекти громадського бюджету Львова планують виділити ₴26 млн
Фінансування проектів громадського бюджету у Львові можуть збільшити до 26 млн грн

На реалізацію проектів громадського бюджету у Львові у 2018 році планують виділити 26 млн грн. Таке рішення прийняли на спільному засіданні депутати комісії законності та бюджетної комісії Львівської міськради у понеділок, 27 листопада. Про це повідомив керівник управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій Лукашевський.

За його інформацією, депутати погодили загальний об’єм фінансування, а остаточний перелік проектів-переможців, які його отримають, формуватимуть за формулами, передбаченими у положенні про громадський бюджет: 40% – на великі загальноміські проекти та по 10% на малі у кожному районі міста.

За оцінкою Юрія Лукашевського, 26 млн грн вистачить, щоб профінансувати чотири великі проекти та 5-7 малих у кожному районі.

Остаточні проекти-переможці, які реалізують у 2018 році, мають назвати 29 грудня.

Зазначимо, раніше мешканці Львова зареєстрували дві міські ініціативи: першу - щодо збільшення обсягу громадського бюджету утричі, другу – щодо підтримки проекту зі створення центру надання безкоштовної допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Обидві ініціативи мають розглянути на сесії Львівської міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук