Гройсман започаткував у соцмережі щотижневу рубрику на кращий український стартап

На початку грудня Гройсман зустрівся з Антоном Головаченком, який розробив прототип екзоскелету UniExo для людей з вадами руху

У наступному році уряд посилить роботу з підтримки українських стартапів та збільшення кількості інвестицій для їх реалізації. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив у суботу, 17 грудня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Регулярно відслідковую інформацію про перспективні українські стартапи. Для успіху України потрібні нові ідеї та проекти. Тому у підтримці таких стартапів бачу перспективу... Також у наступному році започаткую регулярні зустрічі з українськими винахідниками та потенційними інвесторами для обговорення та залучення інвестицій в даний сектор», - написав він і зазначив, що започаткує рубрику на кращий український стартап тижня.

«Щотижня публікуватиму в себе на сторінці інформацію про нові стартапи і буду вдячний, якщо будете звертати мою увагу на найцікавіші з них», - написав він.

«Отже, пропоную #СтартапТижня сьогодні - український Mevics отримає 500 тисяч доларів від британських інвесторів на розробку гаджету, який дозволяє зберегти здоров’я спини і виробити правильну поставу. Вітаю наших студентів-винахідників із Одеського політехнічного інституту», - додав Гройсман.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр заявляв, що Кабінет міністрів готовий брати «під ключ» супровід великих інвестиційних проектів, оскільки формування сприятливого інвестиційного клімату є ключовою умовою зростання економіки країни.

Уперше Гройсман висловив ідею створення Офісу залучення, супроводу і просування інвестицій у травні 2016 року. Пізніше він неодноразово наголошував, що Офіс повинен стати «точкою входу» інвесторів в Україну, але при цьому бути додатковим інструментом іншого інвестиційного органу – Національної інвестиційної ради, створеної за пропозицією президента України Петра Порошенка наприкінці серпня поточного року.
Голова інвестради Борис Ложкін зазначав, що Україна у разі реалізації реформ може вже у 2017 році залучити близько $3 - $5 млрд інвестицій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук