Гройсман зобов’язав ЛОДА передати Львову земельну ділянку для нового сміттєзвалища

27 січня Володимир Гройсман приїхав до Львова, щоб обговорити проблему з вивезенням сміття

Львову передали землену ділянку у Яворівському районі, площею 12,5 га, для облаштування нового полігону для складування твердих побутових відходів. Відповідне рішення було прийняти у п’ятницю, 27 січня, на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій ЛОДА.

Мер Львова Андрій Садовий звернувсь до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який приїхав на засідання комісії, з проханням передати місту одну з трьох земельних ділянок, яку ЛОДА виставила на конкурс для будівництва сміттєпереробних комплексів місту.

«Я підтримую ініціативу ЛОДА, яка передбачає побудову трьох сміттєпереробних комплексів. Якщо була б можливість одну ділянку, площею 12,5 га, на території «Сірки» передати для Львова, я був би дуже вдячний. Якщо ні, то треба брати участь у конкурсі, який оголосила ЛОДА. Якщо була б нова ділянка, це був би один з варіантів, щоб цю проблему вирішити», - сказав Садовий.

Володимир Гройсман уточнив у голови ЛОДА чи ця ділянка є, про яку говорить Андрій Садовий, є у державній власності та доручив голові ЛОДА передати її місту. Згодом місто має звести там сміттєперобний комплекс.

«У мене є пропозиція зняти одну ділянку з конкурсу, ту, яку скаже міський голова, і передати місту. Андрій Садовий має особисто написати листа у ЛОДА і взяти зобов’язання протягом шести місяців побудувати полігон, запустити його в експлуатацію. Якщо вам треба Держкомзем – завтра він буде тут і все погодить», - заявив Гройсман.

За словами Володимира Гройсмана оформлення документів на визначену земельну ділянку триватиме не більше тижня.

«Це біда і вона має всіх гуртувати. І має бути співучасть усіх у тому процесі. Зі свого боку можу підкреслити, що все те, що буде потрібно, погодження всіх структур - вони будуть зроблені», - додав прем'єр-міністр.

«Питання щодо передачі місту ділянки дозрівало фактично вісім місяців. Дозріло. Насправді велика Вам подяка, тому що ви розв’язали проблему, яка не розв’язувалася 25 років. Для всіх міських голів та губернаторів це була єдина проблема – ми не могли знайти ділянки. Сьогодні дійсно священний день для Львова», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук