Хатія Деканоідзе оцінила потреби нацполіції у $200 млн

Хатія Деканоідзе оцінила потреби нацполіції у $200 млн
Голова Нацполіції України Хатія Деканоідзе

Для повноцінного функціонування Національної поліції України необхідно близько $200 млн. Про це заявила глава відомства Хатія Деканоідзе в ефірі «24 каналу».

«Нам не вистачає бюджетних грошей, нам не вистачає навіть «донорської» допомоги... В цілому для поліції, щоб переодягнути, перевзути, надати машини і обладнання, потрібно близько $200 млн», – повідомила вона.

За словами Деканоїдзе, щоб мотивувати поліцейського, потрібна хороша зарплата.

«Я хочу, щоб крім форми і машин вони ще й мали планшети і доступи до баз», – додала вона.

Деканоїдзе додала, що окрім бюджетного голоду, поліція зараз відчуває і кадровий.

«Нам не вистачає патрульних. Адже ми поставили дуже високі стандарти. Ще вирішили продовжити період навчання поліцейських: з 3 до 4,5 місяців. Крім цього, важлива ще й перепідготовка нових поліцейських, щоб працівники поліції розуміли, що досконалість не має меж», – зазначила вона.

Нагадаємо, в нещодавньому інтерв’ю Хатія Деканоідзе визнала, що повністю подолати корупцію в поліції поки не вдалося.

Зазначимо, в Україні в минулому році стартувала поліцейська реформа. 2 липня 2015 року Верховна Рада прийняла закон «Про Національну поліцію». 7 листопада того ж року він вступив в силу: в Україні була офіційно створена Національна поліція і ліквідована міліція. Щоб служити у поліції, колишні міліціонери зобов’язані пройти переатестацію. На сьогодні патрулньа поліція працює у 32 містах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук