Хочу допомогти: Фокстрот та BEKO передали техніку Львівському обласному госпіталю

Хочу допомогти: Фокстрот та BEKO передали техніку Львівському обласному госпіталю

Національна мережа магазинів побутової та електронної техніки Фокстрот у партнерстві з BEKO Україна доставили пральні машини до відділень Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, де перебувають на лікуванні пацієнти з підтвердженим діагнозом на коронавірус.

21 травня співробітники регіонального представництва Фокстрот привезли техніку, у якій була гостра потреба, до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи, що у м. Вінники. Заклад є однією з 9 госпітальних баз, визначених рішенням Львівської обласної ради, де надається медична допомога пацієнтам, що лікуються від COVID-19.

Медичні працівники працюють вахтовим методом і після контакту із хворими перебувають тут 14 днів на самоізоляції, щоб не наражати на небезпеку своїх близьких та оточуючих. Тому заклад вкрай потребував наявності побутової техніки для прання медичної форми та особистих речей персоналу, про що йшлося у відповідному листі-запиті від його керівництва. Тож компанія Фокстрот спільно з українським представництвом бренду BEKO прийняли рішення забезпечити госпіталь сучасними пральними машинами-автомат у необхідній кількості – 9 одиниць.

«Ситуація, в якій увесь світ уже живе третій місяць, стала випробуванням для всіх і кожного. Втім, переконаний, наша країна вистоїть, бо люди постійно підтримують один одного. А ми, як представники бізнесу, єднаємо свої зусилля, щоб надати допомогу – українським медикам. Адже від згуртованості та відповідальності сьогодні залежить наше спільне здорове завтра», – вважає Олексій Зозуля, директор мережі Фокстрот.

Тема підтримки військових та профільних медичних установ для бренду є особливо важливою та вже має тривалу історію терміном 6 років. З 2014 року, з початку військових дій на сході країни, в Групі компаній «Фокстрот» діє волонтерський рух співробітників «Хочу допомогти». За цей час було проведено понад 70 акцій на допомогу військовим госпіталям, корпоративним призовникам, ветеранам АТО, стороннім волонтерам, зібрано понад 600 тис. гривень. Всі ініціативи співробітників підтримував Геннадій Виходцев – співзасновник бренду Фокстрот, генеральний директор Групи компаній «Фокстрот», який особисто допомагав закрити найгарячіші запити волонтерського фронту та сьогодні підтримує такі ініціативи співробітників ГКФ.

«Дякую колегам із Львівського регіону та представникам бренду BEKO за те, що не просто передали допомогу, а відвідали заклад, висловили подяку львівським лікарям, підтримали їх у непрості часи професійної самоізоляції від близьких людей. Спільні труднощі легше долаються спільним зусиллями, – сказав Геннадій Виходцев, співзасновник ГК Фокстрот.

До того ж, Фокстрот з 2016 року є партнером програми «Соціальна карта учасника АТО» «Українці Разом» для учасників бойових дій та членів сімей загиблих героїв в Україні. Мережа обслуговує понад 1000 покупців-власників соціальної картки учасника АТО щомісяця, які купують техніку зі значною економією. З початку війни на сході понад 230 тисяч захисників України (це більше половини УБД) та більше 1500 членів сімей загиблих героїв АТО/ООС стали власниками соціальної картки «Українці Разом». Завдяки картці воїни отримали знижки на товари і послуги вже на понад 2,3 млн грн адресної допомоги.


На спільному фото (зліва – направо):

  • Роман Середич, заступник генерального директора з медичної частини;
  • Сергій Захарчук, менеджер з питань регіонального розвитку (BEKO);
  • Богдан Буца, керівник групи роздрібних продажів №2 (Фокстрот);
  • Андрій Сав’юк, заступник генерального директора з хірургічної допомоги.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук