Індія відкрила свій внутрішній ринок для українських яблук

Українські садівники, завдяки експорту до Індії, матимуть змогу повністю замінити колись найбільший, але нині закритий через військову агресію ринок РФ

Цьогоріч в Україні зібрали рекордний урожай яблук

Фітосанітарні органи Республіки Індія ухвалили рішення про відкриття власного ринку для яблук з України. Фермери вже можуть постачати цю садовину до цієї азійської країни за умови дотримання певних умов, повідомила прес-служба Асоціації «Укрсадпром».

«Індією визначені особливі умови постачання українських яблук з метою забезпечення належного фітосанітарного контролю. До них належать особливі температурні умови постачання, зокрема витримка яблук до моменту відвантаження з України за температури нуль градусів впродовж 13 днів, що має бути зазначено у фітосанітарному сертифікаті», – йдеться в повідомленні.

За словами голови асоціації «Укрсадпром» Дмитра Крошки, торгівля з Індією може повністю замінити російський ринок збуту.

«Індія спроможна повністю замінити російський ринок збуту, який був основним для українських яблук до 2014 року. Це (відкриття ринку, - ред.) призведе до необхідності покращити технології вирощування і зберігання, що не вимагали для російського ринку, оскільки термін транспортування до Індії становить близько одного місяця. Крім того, це призведе до розвитку морської логістики фруктів при експорті з України і дозволить суттєво збільшити товарообіг між Україною та Індією, враховуючи обсяг і істотно більшу вартість українських яблук, порівняно із, наприклад, зерновими культурами, які вже експортують туди», — зазначив Дмитро Крошка.

До слова, нині головним покупцем українського яблука все ще залишається Білорусь, яка також активно нарощує обсяги імпорту цієї продукції, зокрема до Росії.

2018 року в Україні зібрали рекордний урожай яблук, який значно знизив ціни на них для населення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук