Інститут проектування «Комфортбуд» — 10 років європейських стандартів в проектуванні

Ті, хто займається будівництвом, знають: вдалий архітектурний проект — половина справи. Адже саме на етапі проектування закладаються ті базові принципи, які будуть визначати і зовнішній вигляд, і функціональність майбутньої будівлі.

Суспільствопромоція, 17 травня 20166250

Тому так важливо довірити проектування справжнім професіоналам, які продумають всі нюанси — від врахування інженерно-геологічних умов ділянки, де буде розташована будівля, до найбільш оптимального способу прокладання інженерних комунікацій. Вже перші креслення якісного проекту гарантують успіх майбутнього об’єкта.

Тож в Інституті проектування «Комфортбуд» добре розуміють необхідність створення максимально продуманих та деталізованих проектів будівель. За 10 років компанією спроектовано понад 2 мільйони квадратних метрів житлових, комерційних та промислових площ.


Багатоквартирний житловий будинок на вул. Величковського, м. Львів

Величезний досвід дозволяє братися за найскладніші проекти та знаходити оптимальні рішення, що відповідають як умовам середовища, так і побажанням клієнта. Недарма «Комфортбуд» обирають великі підприємства з європейським капіталом, серед яких — «Бадер Україна», «СНЄЖКА-Україна», «Радехівський цукор», Славутський комбінат «Будфарфор» та інші.


Фабрика з виробництва авточохлів в с.Кожичі Яворівського району Львівської області


Склад безтарного зберігання цукру силосного типу місткістю 50 тис. тон в межах виробничої території ТзОВ «Радехівський цукор», с. Павлів, Радехівський район, Львівська область

Інститут проектування «Комфортбуд» з легкістю проектує як виробничі фабрики та промислові заводи, так і спеціалізовані логістичні центри, об’єкти агропромислового сектору, торгівельні та офісні центри, житлові комплекси, спортивно-оздоровчі будівлі. А вдається все завдяки згуртованій команді професіоналів.

 

«Команда — наша головна цінність. У нас працює близько 100 працівників різних напрямків, яких об’єднує одне — бажання створити досконалий, якісний об’єкт. Кожен на своєму місці вкладає максимум зусиль і знань для досягнення спільного результату, — говорить власник компанії Андрій Вишневський — Ми надзвичайно цінуємо цей вклад і даємо нашим фахівцям можливість розвиватися, беручи участь у спеціалізованих навчаннях та в престижних конкурсах. Адже їх перемоги і досягнення —це наша спільна гордість, це те, що робить нас одними з найкращих на ринку проектних послуг».


Конкурсний проект мультифункційної громадської будівлі «Технопарк» з багаторівневим паркінгом, м.Львів

Варто зазначити, що більша частина команди «Комфортбуду» працює в компанії практично з першого дня її заснування. Низька плинність кадрів свідчить про комфортні умови праці, а успішне просування вгору найдосвідченіших працівників — про перспективи кар’єрного росту. Старші та молодші колеги легко знаходять спільну мову, і така співпраця поколінь дозволяє вдало поєднати інновації і досвід. А професіонали різних напрямів — 13 сертифікованих фахівців з проектування, кваліфіковані архітектори, конструктори, інженери, технологи, дизайнери — забезпечують повний цикл робіт: від грамотної концепції до робочих креслень, від оригінальної ідеї до повноцінної 3D-візуалізації.


Житловий комплекс «Паркові вежі» з торговими та обслуговуючими приміщеннями і підземним паркінгом на вул. Торф’яній у м. Львів

Варто зауважити, що Інститут проектування Комфортбуд має в своєму активі понад 400 спроектованих об’єктів різного призначення і складності по всій Україні, а якість послуг компанії підтверджена міжнародним сертифікатами менеджменту якості ISO 9001:2008 та системою екологічного менеджменту ISO 14001:2004. За 10 років компанія зуміла здобути хорошу репутацію. І команда «Комфортбуду» впевнена, що ще більші досягнення — попереду.

«Останнім часом багато іноземних інвесторів відкривають представництва своїх компаній в Україні, тому бізнес все більше потребує професійних проектних послуг, — резюмує Андрій Вишневський — Ми маємо значний досвід в проектуванні житлових, громадських, промислових, логістичних та сільськогосподарських об’єктів і можемо похвалитися успішною реалізацією складних, нестандартних будівель. Це відкриває перед нами нові горизонти — для розширення напрямів діяльності, руху вперед і нових викликів, до яких наша команда цілком готова».

Facebook: Comfortbud.DesignInstitute

Офіс в Києві — вул. Мельникова, 83Д

Офіс у Львові — вул. Лемківська, 15

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук