ІСД спростував інформацію розвідки про розграбування бойовиками Алчевського меткомбінату

Корпорація «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД) заявила про неточність інформації щодо демонтажу та вивезення російськими військовими обладнання ПАТ «Алчевський металургійний комбінат», розташованого в Алчевську Луганської області, до Росії.

«Корпорація “Індустріальний союз Донбасу”, яка є мажоритарним акціонером ПАТ “Алчевський металургійний комбінат”, повідомляє, що інформація, розповсюджена 3 травня 2016 року різними ЗМІ (з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міністерства оборони України), про демонтаж та вивезення обладнання ПАТ “Алчевський металургійний комбінат”, не є точною та достовірною», – йдеться в прес-релізі ІСД, поширеному у середу, 4 травня.

Там повідомили, що Алчевський меткомбінат, основні виробничі активи якого розташовані за лінією розмежування в зоні проведення антитерористичної операції, «здійснює виробничу діяльність, наскільки це зараз можливо, в надзвичайно складних умовах, які склалися в Луганській області».

«Трудовий колектив підприємства, безумовно, щоденно долає велику кількість різних проблем та нестандартних ситуацій. Водночас усі виробничі активи, необхідні для здійснення виробничої діяльності, перебувають у робочому стані або у стані, який дозволяє відновити їх роботу після стандартних ремонтних та відновлювальних процедур», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв ZAXID.NET, у вівторок, 3 травня, Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України поінформувало, що російські військовослужбовці однієї з бригад у складі 2-го армійського корпусу (АК) почали демонтувати та вивозити обладнання з Алчевського меткомбінату.

«3 травня військовослужбовці 4-ї окремої мотострілкової бригади (Алчевськ) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ розпочали демонтаж і вивезення обладнання з території Алчевського металургійного комбінату», — повідомляється на сайті ГУР.

Раніше також повідомлялося, що з Донбасу вивозиться обладнання низки підприємств до РФ, зокрема, Луганського заводу прокатних валків та Зуївського енергомеханічного заводу (розташованого у Донецькій області). При цьому вже демонтовано устаткування ливарного цеху та протипожежне устаткування «Харцизького машинобудівного заводу» (м. Харцизьк) із метою вивезення його до Росії.

Корпорацію «ІСД» засновано в 1995 році, головний офіс розташований у Києві. До її складу входять Алчевський меткомбінат, Дніпровський МК, меткомбінати ISD-Dunaferr (Угорщина) та ISD-Huta Czestochowa (Польща).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук