Існує небезпека розвалу коаліції

Це допоможе українському олігархату відновити свій вплив

БлогиПавло Нусс , 24 квітня 2015 173
Павло Нусс
Політичний експерт

Інші блоги автора

Для мене очевидно, що відбувається в ці дні в парламенті. Група підконтрольних олігархам народних депутатів провокують конфронтацію з глобальними президентськими силами для того, щоб денонсувати коаліційну угоду і розвалити більшість. Це допоможе українському олігархату відновити свій вплив по ряду стратегічних підприємств, тому як в умови парламентської кризи провести демонополізацію, деолігархізацію неможливо. Депутат, який має повну впевненість в законності тих чи інших його дій - не буде спекулювати, піднімати скандал, провокувати розвал коаліції, звинувачувати силовиків у репресивних діях, вимагати збереження статусу недоторканності. Це ж очевидні речі.

Коли окремі представника більшості маніпулюють в засобах масової інформації про те, що органи правопорядку "ігнорують посадку" регіоналів "і опозиційного блоку", а замість цього відкривають кримінальні справи проти "колег по коаліції" це виглядає блюзнірством і далеко не по європейськи. Якщо у ГПУ є питання до парламентаріїв, вони повинні здаватися, розслідуватися до логічного їх завершення. "Регіоналів" і представника кхм-кхм там якогось блоку чекає своя доля. Там тонни паперів у їхніх справах.

Небезпека в тому, що своїми діями олігархічне лобі може спровокувати розпад коаліції, відповідно відставку всього уряду, а цього сьогодні, саме в цей період допускати не можна. Розпад коаліції, відставка уряду послабить внутрішні і зовнішні позиції країни, тому як оперативно сформувати новий уряду конфліктуючим сторонам не вдасться. Але, небезпека розвалу коаліції існує.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук