Істерія з борошном – провокація спекулянтів, - заступник міністра

Економіка17 лютого 201110

Аграрний фонд стовідсотково забезпечить Україну борошном і зерном. Про це сказав заступник міністра аграрної політики та продовольства Сергій Тригубенко.

"Нам до кінця маркетингового року потрібно 1 мільйон 377 тисяч тонн борошна для того, щоб ми закрили всю потребу з випікання хліба. В Аграрному фонді є 1 млн 600 тонн жита, з якого буде вироблене житнє борошно, і 700 тисяч тонн борошна з пшениці. Цього достатньо для інтервенції на ринку хліба. Аграрний фонд на сьогодні стовідсотково по всій державі може покрити потреби в борошні й зерні. ДП "Державна продовольчо-зернова корпорація України" має всі можливості для переробки зерна в борошно", - наголосив чиновник, повідомляє ІМК.

На запитання, чим викликана істерія навколо теми борошна і хліба, С.Тригубенко відповів: "Ця істерія викликана бажанням спекулянтів вплинути на владу й отримати надприбутки. Це стовідсоткова провокація для влади. За цією провокацією, ми вважаємо, стоять 10-15 гравців на сільськогосподарському зерновому ринку. Тому що вони фактично втратять свої надприбутки, коли законопроект № 8053 (про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо особливостей здійснення експорту об'єктів державного цінового регулювання) набере чинності, бо вони будуть відірвані від можливості маніпулювати в нашій державі сільгоспвиробниками. Саме в супротиві спекулянтів і лежить основа надуманої істерії".

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук