Із 1 квітня у Львові запрацює понад чотири сотні літніх майданчиків

СуспільствоОльга Гринько, 29 березня 20195730
Із 1 квітня у Львові запрацює понад чотири сотні літніх майданчиків
фото умовне
Із 1 квітня у Львові запрацює 401 літній майданчик

У Львові з 1 квітня розпочнуть роботу літні майданчики. З 1 квітня у Львові запрацює 401 літній майданчик. Із них: 127 паспортів видали цього року, а 274 паспорти діють із минулого року.

«Щороку у Львові з 1 квітня і до кінця жовтня функціонують відкриті літні майданчики. Станом на сьогодні заклади харчування монтують літні зони. Як повідомили у департаменті архітектури та урбаністики ЛМР, з 1 квітня у Львові запрацює 401 літній майданчик. Саме стільки суб’єктів підприємницької діяльності отримали дозволи — «Паспорти відкритого літнього майданчика біля об’єкту ресторанного господарства». З них: 127 паспортів було видано цього року, а 274 мають дозвіл із минулого року», – повідомили у прес-службі ЛМР.

Як зазначили в департаменті архітектури, кількість літніх майданчиків може збільшуватися, оскільки впродовж року суб’єкти підприємницької діяльності продовжують звертатися за дозволами на облаштування літніх майданчиків.

Нагадаємо, у Львівській міській раді існує комісія з видачі дозволів на встановлення літніх майданчиків. Основною умовою отримання дозволу є дотримання архітектурно-художніх вимог, встановлених комісією. Літні майданчики є сезонними об’єктами і функціонують із 1 квітня до 1 листопада. Якщо суб’єкти підприємницької діяльності не демонтують свої літні майданчики до 1 листопада, то ці об’єкти підлягатимуть примусовому демонтажу, що здійснюється районними адміністраціями міста із відшкодуванням власниками витрат на демонтаж.

Відкритий літній майданчик — стаціонарний або тимчасовий (щоденного демонтажу) пункт ресторанного бізнесу, який розташовується біля стаціонарного закладу (ресторану, бару, кафе, їдальні) або ж і без прив’язки до нього в теплий сезон року — з 1 квітня до 1 листопада — і не має закритого приміщення для тимчасового перебування людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук