У підпільному цеху на Закарпатті виявили 25 тонн підробленого алкоголю
В Ужгородському районі під час обшуків у домівках підозрюваних у підробці алкогольних напоїв правоохоронці вилучили понад 25 тонн фальсифікованого алкоголю. У підпільних цехах також знайшли етикетки різних брендів, акцизні марки, бочки та каністри зі спиртом. Скільки людей причетні до роботи підпільного цеху – наразі не повідомляють.
Як у понеділок, 20 грудня, повідомила прес-служба Закарпатської обласної прокуратури, обшуки тривали впродовж кількох днів, відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 199 ККУ (виготовлення і зберігання підроблених марок акцизного податку).
«Правоохоронці знайшли та вилучили понад 25 тонн ймовірно фальсифікованого алкоголю. У приміщеннях зберігалися марки акцизного податку з ознаками підробки, етикетки різних брендів алкогольних напоїв, бочки та каністри з етиловим спиртом, пляшки з білою прозорою рідиною, а також скляна тара: 29450 порожніх пляшок та 10660 заповнених. Надалі для встановлення походження підакцизні товари буде скеровано на експертизу», – йдеться у повідомленні прокуратури.
Досудове розслідування триває, вирішується питання щодо накладення арешту на вилучену сировину. Встановлюється особи, які можуть бути причетні до вказаного злочину.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google