Канада і Швеція виділили $2 млн на відновлення Донбасу

Уряди Канади та Швеції в рамках Цільового фонду багатьох партнерів виділили 2 млн доларів США на відновлення Донбасу, повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

«В рамках Цільового фонду багатьох партнерів (ЦФБП) виділено перші $2 мільйони на відновлення і розбудову миру на Донбасі. Кошти надали Уряди Канади та Швеції та адмініструватимуться Світовим Банком відповідно до пріоритетів, визначених Державною цільовою програмою «Відновлення та розбудова миру в Східних регіонах України», – йдеться у повідомленні.

Цільовий фонд управляє коштами міжнародної донорської спільноти, які спрямовуються на підтримку цілей відновлення і розбудови миру на Донбасі. Кошти йтимуть на забезпечення захисту прав громадян, які постраждали від конфлікту, на житло, соціальну допомогу, медичні, освітні та комунальні послуги, створення робочих місць, допомоги з інтеграцією у нові громади, а також підтримки економічної активності п'яти регіонів, де проживає найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Фінляндія надасть Україні €50 мільйонів на реформи освіти та енергетики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук