Канада повністю легалізувала використання марихуани

Відтепер усі повнолітні громадяни Канади можуть купувати, продавати і вирощувати марихуану у себе вдома.

СвітЮрій Братюк, 17 жовтня 20183920
Канада повністю легалізувала використання марихуани
фото Toronto Star
Канада вважається найбільшим у світі виробником​ легальної марихуани з найвищим рівнем споживання наркотичної речовини.

У середу, 17 жовтня, Канада стала другою країною в світі і першою країною G-7, яка повністю легалізувала використання марихуани в рекреаційних цілях.

Як повідомляє BBC, відтепер всім громадянам Канади, яким виповнилося 18 років дозволено купувати, продавати, зберігати і вирощувати марихуану у себе вдома. Журналісти уточняють, що можна зберігати до 30 грамів речовини, а вирощувати не більше чотирьох рослин конопель. За ухвалення відповідного закону, який ще у червні прийняв місцевий парламент, проголосували 52 сенатори, проти - 29. Варто відзначити, що критики легалізації впевнені, що правоохоронці не підготувалися до можливих наслідків прийнятого законопроекту. У свою чергу прихильники легалізації заявляють, що закон боляче вдарить по наркотрафіку у країні і допоможе його подолати.

Потрібно також додати, що першою країною, яка повністю легалізувала марихуану без припису «у медичних цілях» став Уругвай. У 2013 році уряд південноамериканської держави дозволив своїм громадянам вирощувати у себе вдома до шести рослин канабісу. Варто також уточнити, що ще до прийняття закону Канада вважалася найбільшим у світі виробником легальної марихуани з найвищим рівнем споживання наркотичної речовини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук