Канадська компанія купила український стартап мобільного маркетингу Jeapie

ЕкономікаАндрій Стець, 23 листопада 20154741
Канадська компанія купила український стартап мобільного маркетингу Jeapie
Стартап буде придбаний Mobify, яка займається проектами мобільного e-commerce для рітейлерів Північної Америки, Великобританії, Японії

Український сервіс мобільного маркетингу Jeapie був придбаний канадською компанією Mobify, повідомляє AIN.UA.

Сума угоди не розкривається, але відомо, що мова йде про семизначні цифри.

Стартап буде придбаний Mobify, яка займається рішеннями в області мобільного e-commerce для рітейлерів Північної Америки, Великобританії, Японії та інших країн. Основний офіс Mobify розташований у Ванкувері, в її штаті - близько сотні співробітників.

«Ми вже попрацювали з Mobify якийсь час, і в недалекому майбутньому наш продукт буде пропонуватися як частина загальної хмарної Enterprise SaaS-платформи для e-commerce», - розповідає засновник і CEO Jeapie Олександр Михайленко.

Всі поточні клієнти та партнери стартапу залишаться на повній підтримці, але компанія зупиняє розвиток окремого пуш-сервісу і закриє реєстрацію нових користувачів. Великим клієнтам запропонують мігрувати на платформу Mobifу.

Додамо, що Jeapie - це сервіс доставки мобільних push-повідомлень. Для компаній, які поки не мають мобільних додатків, але вже хочуть економити на SMS-розсилках, Jeapie надає конструктор додатків для прийому повідомлень. Для тих же, у кого є існуючі мобільні додатки, Jeapie пропонує програмну бібліотеку для впровадження "розумних" повідомлень з кроссплатформенной доставкою, статистикою розсилок, сегментацією аудиторії і візуальним конструктором повідомлень.

Нагадаємо, у вересні американська компанія Snapchat купила одеський стартап Looksery за $150 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук