Капітальний ремонт подвір’я у Львові посварив його мешканців

Головні новини Львова 23.03Ірина Панчишин, 23 березня 2016, 20:24 3020 1

На вулиці Пулюя у Львові мешканці не могли поділити двір біля трьох будинків. Одні хотіли більше місця для дітей, інші – для автомобілів. Доходило навіть до сварок. Втім разом з адміністрацією сусіди таки знайшли компроміс.

Нарешті і на їхній вулиці свято. Біля трьох будинків райадміністрація затіяла капітальний ремонт подвір’я. Тут були такі ями, що важко було пройти, не те що проїхати, пригадують мешканці. Та з ремонтом двір зазнав й реконструкції.

«Тут збільшили дорогу за рахунок тротуару. Забрали повністю тротуар і зробили додаткову парковку для автомобілів, збільшили на цілий тротуар», – розповіла місцева мешканка. 

Хідників мешканцям не шкода. Бо в 70-х роках, коли зводили ці будинки, не передбачали паркомісць. А тепер машин тут понад півсотні, для парковки під які хотіли забрати більше газонів та кущів – це й посварило сусідів. Довелось навіть на три дні перервати ремонтні роботи. Але компроміс знайшли.

«Для цього потрібно приблизно до метра газону з усіх сторін. Парковка не зачіпатиме дитячий майданчик, тому що він знаходиться всередині між деревами», – пояснив мешканець вул. Пулюя Валерій Подолянець.

Дитячий майданчик тут був у радянські часи на місці, де зараз змінюють труби. Його сюди й хочуть повернути мешканці. Адже поблизу місць для дитячих ігор немає.

«Шукаємо в іншому дворі, то на Пулюя, 9 (там є маленький майданчик), або їдемо туди аж до «Провесня» на великий, або на рошенівський великий, але то трохи задалеко їздити, хотілося б тут на дворі», – розповіла мешканка вул. Пулюя Ольга.

Тож тут облаштують й майданчик, але документів на нього ще не подали в міське управління молоді та спорту.

«В переліку дитячих майданчиків по району на цей час його немає, але будемо пробувати, щоб створити дитячий майданчик», – запевнив начальник відділу комунального господарства Франківської райадміністрації Мирослав Гук.

На капітальний ремонт подвір’я районна адміністрація витратить понад мільйон гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук