Карантин на Львівщині продовжили ще на тиждень

Усі заборони щодо громадського транспорту, дитсадків, спортзалів діють до 12 червня

СуспільствоНаталія Шутка, 5 червня, 15:29 43066 4

Карантин на Львівщині вирішили продовжити ще на тиждень – до 12 червня, зважаючи перевищений показник інцидентності захворювань на коронавірус. У силі залишаються всі карантинні обмеження – під забороною робота громадського транспорту, дитсадків, готелів, спортивних закладів тощо. Таке рішення прийняла обласна, а згодом і міська комісії ТЕБ і НС на засіданні у п’ятницю, 5 червня. У цей час під ЛОДА відбувався протест перевізників та представників спортзалів, які вимагали дозволити їм працювати.

Голова ЛОДА Максим Козицький та його заступник Тарас Грень за підсумками обласної комісії повідомили, що інцидентність захворюваності на Covid-19 в області суттєво перевищує показник, дозволений МОЗ для послаблення карантину, тому всі карантинні обмеження продовжені до 12 червня. Зокрема, пояснюють в ЛОДА, така ситуація через велику кількість виявлених хворих саме у Львові.

Тому, як пояснив Тарас Грень, ЛОДА звернулася до Кабміну про внесення змін до постанови, які б дозволили послаблювати карантин у окремих районах області – там, де це дозволяє ситуація із Covid-19.

«Наприклад, якщо говорити про Львів, карантин потрібно посилювати. Це повноваження міської комісії ТЕБ і НС. Якщо говорити про райони – є можливість послаблювати карантинні заходи», – повідомив Тарас Грень.

З його слів, внесення таких змін урядом дозволить відновити пасажирські перевезення між районами, відкрити спортивні заклади та інше.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис назвав «абсолютно обгрунтованими причини і підстави для продовження карантину» та закликав мешканців ставитися до цього з розумінням, виконувати усі протиепідемічні заходи – носити захисні маски, дотримуватися безпечної дистанції тощо.

Міська комісія ТЕБ і НС Львова вирішила з 6 червня додатково посилити в місті контроль за виконанням умов карантину. Зокрема, перевірятимуть торговельні заклади та транспорт.

«Від завтрашнього дня в місті посилений контроль моніторинговими групами. Фіксуємо порушення – закриваємо такий магазин, ТРЦ, ринок чи літній майданчик», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

За офіційними даними МОЗ, станом на 5 червня Львівщина увійшла у трійку областей України, де найбільша інцидентність захворювання на Covid-19. Інцидентність захворювань на 100 тис. населення складає 16,93 нових випадків за тиждень, у той час дозволений МОЗ рівень захворюваності для послаблення карантину має становити менше ніж 12.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук