ФК «Карпати» офіційно виключили з УПЛ

Після двох неявок на матчі львівський футбольний клуб виключили із турніру

ФК «Карпати» офіційно виключили з УПЛ
За незіграні матчі із ФК «Маріуполь» УАФ зарахувала «Карпатам» технічні поразки

Після двох неявок на матчі ФК «Карпати» офіційно виключили з української прем'єр-ліги. Про таке рішення 9 липня за підсумками засідання контрольно-дисциплінарного комітету повідомила прес-служба Української асоціації футболу.

«Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу розглянув справу за заявою УПЛ стосовно неявки ФК «Карпати» (Львів) на матч 24-го туру ФК «Карпати» (Львів) — ФК «Маріуполь» та матч 29-го туру ФК «Маріуполь» — ФК «Карпати» (Львів). За результатами розгляду, на підставі ст. 9 Регламенту УПЛ, були прийняті такі рішення... Виключити ФК «Карпати» (Львів) зі змагань УПЛ сезону-2019/2020 за повторну неявку на матч без поважної причини», – вказано у повідомленні Української асоціації футболу.

У двох незіграних матчах «Карпатам» зарахували технічні поразки з рахунком 0:3, а ФК «Маріуполь» – технічні перемоги з рахунком 3:0. У тих матчах, які «Карпати» ще мали зіграти в УПЛ до кінця сезону, також автоматично зараховані технічні поразки.

Зазначимо, що ФК «Карпати» ще можуть оскаржити рішення контрольно-дисциплінарного комітету у апеляційному комітеті УАФ.

Секретар контрольно-дисциплінарного комітету УАФ Ігор Грищенко в ефірі телеканалу «Футбол» розповів, що клуб не позбавляли професійного статусу (про те, що таке рішення можуть прийняти, говорили після того, як «Карпати» не з'явилися на другий матч). «Клуб не позбавлений професійного статусу і має право подати документи на атестацію для участі в чемпіонаті першої ліги. А вже потім комітет з атестації УАФ розгляне чи відповідають «Карпати» критеріям чи ні і прийме рішення»,– пояснив Ігор Грищенко.

Після 24 зіграних ігор «Карпати» посідають останнє місце в турнірній таблиці із 15 очками, тобто вони все одно були найбільш імовірними кандидатами на виліт з турніру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук