Кілька сотень закарпатців возили автобусами в Угорщину голосувати за провладного кандидата

Як повідомили розслідувачі, угорські закарпатці голосували за представника «Фідес»

Закарпатських угорців на голосування масово перевозили через пункт пропуску «Тісабеч»

Угорський канал Hir TV оприлюднив розслідування, згідно з яким декілька сотень угорців Закарпаття в день виборів возили в Угорщину автобусами голосувати за провладного кандидата. Про це пише «Європейська правда» з посиланням на результати розслідування оприлюднені на сайті телеканалу.

Як зазначається в розслідуванні, рух у пункті контролю «Тисабеч» за декілька днів до виборів був нежвавим, в той час як у неділю потік людей через кордон зріс. Саме через цей пункт прибували в Угорщину виборці з України. Всі вони мали підтримати на виборах кандидата партії «Фідес» Тілкі Аттілу.

Журналістам вдалося поспілкуватися з чоловіком, який займався організацією перевезення закарпатців у день виборів. За його словами, він ще о 5-й ранку у неділю відправився в «український рейд». Допомагали йому мешканці прикордонних угорських сіл.

У каналу є запис розмови з чоловіком, який стверджує, що таким чином йому вдалося привезти майже тисячу виборців «Фідес».

З моменту спрощеної локалізації в Угорщині лише в Тисабечі кількість виборців, які мають право голосу, зросла на 146%.

Як повідомлялося, керівна угорська партія «Фідес» здобула переконливу перемогу на парламентських виборах в Угорщині та матиме контроль над 2/3 голосів у парламенті. Тілкі Аттіла набрав понад 60% голосів.

В ОБСЄ розкритикували вибори в Угорщині через брак справедливої конкуренції для опозиційних партій, хоча в цілому фундаментальні права на виборах були дотримані.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук