Кількість чиновників, котрі підпадають під люстрацію, зросла до 347

СуспільствоВолодимир Пиріг, 3 листопада 20146930

Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовані положення закону України «Про очищення влади» о (про люстрацію), розміщений на сайті Міністерства юстиції України, станом на 10:00 3 листопада 2014 р. розширився до 347 звільнених чиновників.

І це при тому, що у п'ятницю, 31 жовтня, працівники Мін'юсту вносили в реєстр в основному дані про звільнення голів районних державних адміністрацій.

Нагадаємо, 30 жовтня президент України Петро Порошенко звільнив 30 голів районних державних адміністрацій у семи областях в рамках виконання закону україни «Про очищення влади».

РБК-Україна нагадує, що станом на ранок 31 жовтня у люстраційному реєстрі були оприлюднені прізвища 317 звільнених чиновників.

В Україні 16 жовтня 2014 р. набув чинності закон № 1682-VII «Про очищення влади» (про люстрацію). Він передбачає норму, згідно з якою особи, які займали керівні посади в час президентства Віктора Януковича і перебували на цих посадах протягом 1 року, повинні бути звільнені з займаних посад упродовж 10 днів після набуття чинності цього закону.

Міністерство юстиції запустило реєстр люстрованих чиновників 27 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук