Кількість населення України торік зменшилась на понад 200 тисяч людей

2018 року в країні народилося менше дітей, ніж 2017-го

Держстатистика повідомила про негативний баланс між народжуваністю та смертністю в Україні

За період із січня по листопад минулого року кількість населення в країні зменшилась на 208,8 тисяч. Окрім того, смертність населення продовжує перевищувати народжуваність майже удвічі.

Як пише УНН, Державна служба статистики оприлюднила дані про зменшення кількості населення України. За даними відомства, впродовж січня-листопада 2018 року в Україні народилося 312,6 тисяч дітей, що менше, аніж 2017-го – тоді ця цифра становила 336,4 тисячі.

Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю народжених: на 100 померлих – 58 народжених.

Згідно з даними Держстатистики, загалом в Україні станом на 1 грудня 2018 року проживає 42 мільйони 177,6 тисяч людей. Слід зауважити, що дані розрахунку охоплюють усі регіони України, крім тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.

До слова, нещодавно вчені Єнського університету імені Фрідріха Шиллера в Німеччині склали рейтинг країн із найвищим рівнем смертності від серцево-судинних захворювань через неправильне харчування. Якщо говорити у відсотковому відношенні, то на першому, найгіршому, місці – Україна. А загалом до першої двадцятки потрапили 14 країн колишнього СРСР.

Коім того, відповідно до підрахунків ООН, кількість населення України, а також ще дев'ятьох країн Східної Європи, значно скоротиться протягом 30 наступних років.

У цій частині Європи розташовані всі країни з першої десятки переліку держав, де кількість населення скорочується найшвидше. Це, зокрема, Болгарія, Латвія, Молдова, Україна, Хорватія, Литва, Румунія, Сербія, Польща та Угорщина. Було підраховано, що кількість населення у них скоротиться на 15% або навіть більше до 2050 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук