Кінах вважає загрозою для України ручне управління економікою

Економіка8 квітня 20113200

Анатолій Кінах вважає що сьогоднішні дії уряду, який користується адміністративними методами ручного управління економікою, серйозною загрозою для держави.

Про це депутат від Партії регіонів заявив в ефірі «5 каналу».

«Мене дуже турбує, що уряд не може вийти з методів, які називаються ручними, антикризовими, силовими, адміністративними. І це серйозна загроза. Уряду потрібно виходити на чіткі системні програми, які дають можливість задіяти науко-технічний, ресурсний, кадровий, потенціал країни» – заявив політик.

Кінах зазначив, що діяльність уряду треба суттєво вдосконалювати, а Пенсійну реформу запропоновану урядом назвав набором фіскальних методів направлених на боротьбу із дефіцитом Пенсійного фонду.

«Я впевнений, що діяльність уряду треба суттєво вдосконалювати, як с про сесійної точки зору, так і с професіональної. Як приклад, який всіх турбує – ситуація яка слалася з тою ж Пенсійною реформою. Немає сумніву, що Пенсійна система вимагає дуже серйозного реформування. Але той законопроект який поданий – це, по суті, набір фіскальних методів, як боротися з дефіцитом Пенсійного фонду. Я впевнений, що вже в найближчі терміни буде відкликання цього законопроекту», - зазначив Кінах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук