King Cross Group планує інвестувати ще 30 млн євро у Львові

Економіка28 квітня 201110710

King Cross Group розглядає можливість додатково інвестувати 30 млн євро у проект розбудови на ще 100 додаткових магазинів у Львові. Реалізувати задумане планують до 2013 року. Про це заявив голова King Cross Group Джанкарло Стейде 28 квітня під час ІІІ Весняного ділового форуму.

Джанкарло Стейде вважає, що компанія мала рацію, обираючи Львівщину для свого інвестиційного проекту, і зараз вдоволена реалізацією інвестиційного плану.

«Було інвестовано 86 млн євро без врахування ПДВ. Створено 1,5 тис. нових робочих місць. Зараз, коли оцінили успіхи першого етапу, чимало представників відомих міжнародних брендів звертається до нас із питаннями, чи можемо ми створити для них додаткові торгові площі, – повідомив Джанкарло Стейде. –  Ми розглядаємо проект розбудови на ще 100 додаткових магазинів. Додаткові інвестиції орієнтовно оцінюються у 30 млн євро. Маємо надію, реалізувати задумане до 2013 року».

Голова King Cross Group Джанкарло Стейде повідомив під час виступу: «Зайти до Львова для нашої компанії було визначальним моментом, адже входження припало на період, який, мабуть, був важким для усіх. У баченні західних країн Україна – цікава, але також небезпечна країна. Це країна великих ризиків і чогось невідомого. Також існує психологічний бар’єр, що розділяє Західну Європу і Україну. Можна сказати, що коли ми прийняли рішення здійснювати інвестиційний проект, то вчинили героїчно. Зазначу, якщо б у прийнятті рішення ми орієнтувалися виключно на економічні параметри країни і регіону, які публікуються у західній пресі, ми його б не прийняли. Тут вступає у гру підприємницька інтуїція, уміння долати ризики і, найголовніше, бажання зайти на новий ринок, коли інші не наважуються це зробити».

Джанкарло Стейде додав, що необмінною умовою започаткування інвестиційних проектів в Україні за сучасних умов є можливість інвестувати у це власний капітал. Це пов’язане із обмеженою пропозицією зовнішніх фінансових ресурсів, зокрема кредитних. «Ми інвестували значну частину власного капіталу сюди, а також залучене кредитування», - зазначив він.

За його словами, у роботі часто виникають складні питання, але такі негативні моменти існують усюди. Характерним для України є недостатнє розуміння з боку уряду, що необхідно оперативно відшкодовувати ПДВ. Він висловив надію, що це зміниться. Проте, інвестор відзначає й позитиви, які стали приємними сюрпризами під час роботи на Львівщині: «Парадоксально, але ми мали менше проблем з усіма дозвільними документами в Україні, ніж це зазвичай буває у Польщі. Також ми тут знайшли молодих і розумних співробітників. Це всі недооцінюють, але це фундаментальна річ».

За оцінкою начальника управління зовнішньоекономічної діяльності Львівської міської ради Сергія Кіраля відкриття у с. Сокільниках найбільшого у Західній Україні торгово-розважального центру King Cross Leopolis було найпотужнішою інвестицією для Львова торік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук