Китай виділив Україні понад ₴5,2 млн на розвиток інклюзивної освіти

СуспільствоАндрій Стець, 6 листопада 20163150
Люй Цзяньчжун і Марина Порошенко

Україна і Китай підписали грантовий договір на суму 200 тис. доларів США (еквівалентно 5,2 млн грн) на розвиток інклюзивного освітнього середовища в Україні. Про це повідомила прес-служба президента України.

Відповідний грантовий договір підписали дружина президента України Марина Порошенко і голова торговельної палати «Великого Шовкового Шляху» Люй Цзяньчжун.

За словами Марини Порошенко, голови Благодійного Фонду Порошенка, кількість дитячого населення в країні понад 7 млн сіб, серед яких – 700 тис. дітей із порушеннями психофізичного розвитку. При цьому лише 10% із них навчаються в інклюзивних школах.

«Зараз з 600 шкіл регіону лише 51 – з інклюзивним навчанням. Тому головним завданням проекту є максимальне включення дітей з інвалідністю в активні суспільні відносини шляхом створення інклюзивного освітнього середовища», – зазначила Порошенко.

Грантові кошти від Китаю будуть спрямовані на розвиток науково-педагогічного експерименту, який з реалізовуватиметься в Запорізькій області у 2016-2019 роках. Через три роки напрацьовані результати ляжуть в основу дорожньої карти запровадження інклюзивної освіти в усіх регіонах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук