Китаєць за годину заробляє на 50% більше, ніж українець

Економіка21 червня 20117899

Середня заробітна плата в Китаї становить близько 3,1 долара за годину, що на 50% більше, ніж офіційно в середньому за годину заробляв минулого місяця громадянин України. Про це свідчать дані про заробітки в Китаї оприлюднені журналом Time та Державного комітету статистики України.

Time у публікації, присвяченій Китаю, відзначає, що епоха дешевої робочої сили в найбільшій державі на Сході завершується, що змушує підприємців переносити виробництва в інші держави регіону.

„Наші затрати на працівників лише за останні два роки зросли на 50%”, - відзначив виданню один із бізнесменів, який працює в Китаї, пише УНІАН.

За даними представника офісу Goldman Sachs у Гонконзі, якого цитує журнал, зарплати в Піднебесній за останні десять років в реальному вимірі зростали щороку в середньому на 12%.

Водночас Time зауважує, що китайці значно менше заробляють за громадян розвинутих держав, відзначивши, що, наприклад, у США середня зарплата у 7 разів вища: 22,3 долари за годину.

За даними Держкомстату України, середня заробітна плата в травні склала близько 315 доларів (1$=8 гривень) або 2 долара за годину при 40-годинному робочому тижні.

Низка експертів зауважують, що громадяни України заробляють більше, ніж показує офіційна статистика, оскільки частина виплат проводиться „в конвертах”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук