Київ покладає великі сподівання на засідання комісії Україна-НАТО 25 червня, – Міноборони

СуспільствоОксана Руда, 26 травня 20153210

Міністр оборони України Степан Полторак і заступник генерального секретаря НАТО з питань політичних відносин і політики безпеки Трасівулос Стаматопулос обговорили перспективу подальшої співпраці та реформування українського оборонного відомства в Києві у вівторок, 26 травня.

«Окремо сторони обговорили питання співробітництва з НАТО як один із ключових напрямів забезпечення національної безпеки України та реформування оборонної сфери нашої держави. За словами міністра оборони України, значні очікування українська сторона покладає на засідання комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони, яке відбудеться 25 червня», – повідомила прес-служба Міноборони про підсумки зустрічі.

Заступник генсекретаря НАТО зазначив, що в альянсі побачили прогрес у реформуванні Міноборони України.

«Ми бачимо прогрес, ми є свідками прогресу, який відбувається у реформуванні Міноборони України та усвідомлюємо, що нам слід багато зробити разом», – сказав він, зазначивши водночас необхідність якісного та невідкладного втілення реформ.

Голова Міноборони, у свою чергу, подякував заступнику генсекретаря НАТО за підтримку держави. За його словами, події на сході України є свідченням того, що Росія не відмовляється від політики підтримки та поширення сепаратизму. Така політика об'єктивно загрожує вже не лише Україні, а й більшості країн Східної Європи.

«У контексті зазначеного глава оборонного відомства України порушив питання консолідації спільних із НАТО зусиль, спрямованих на підтримку реформ сектора безпеки, що має нині принципове значення», – йдеться в повідомленні відомства.

Важливим досягненням у цьому напрямі Полторак назвав спільний з представниками волонтерських організацій початок діяльності Ради реформ при Міноборони, мета якого - впровадження комплексу реформ із питань економічної діяльності, матеріально-технічного та медичного забезпечення, налагодження ефективного механізму залучення представників громадянського суспільства і міжнародних організацій у процес реформування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук