Київський суд звільнив від покарання посадовця «ДНР», який пішов на службу в ЗСУ

Чоловік майже чотири роки працював на «ДНР», а потім здався СБУ

Колишній посадовець «ДНР» в суді заявив про щире каяття

Шевченківський районний суд Києва звільнив від кримінальної відповідальності колишнього працівника «міністерства праці та соціальної політики» «Донецької народної республіки» Владислава Мандровского, що здався Службі безпеки України і пішов на службу в українську армію. Про це йдеться в ухвалі суду від 17 вересня.

Мешканець Донецька Мандровский в листопаді 2014 року «з особистих ідеологічних міркувань» працевлаштувався в «міністерство праці та соціальної політики» так званої ДНР і в подальшому був призначений на посаду «диспетчера, постійного представника міністерства праці та соціальної політики ДНР в центрі управлінням відновленням ДНР».

До посадових обов'язків підсудного входило формування реєстрів осіб, які потребують гуманітарної допомоги та інформаційне забезпечення діяльності керівництва «міністерства».

Потім, в лютому 2015 року, Мандровського призначили на посаду головного спеціаліста «сектора зв'язків з громадськістю Мінсоцполітики», згодом – «працівника відділу інформаційного забезпечення міністерства», а пізніше – провідного спеціаліста «відділу діловодства та контролю міністерства».

У лютому 2018 року підсудний був звільнений зі своєї посади.

У серпні поточного року Мандровский здався українським правоохоронцям, йому оголосили підозру за ст. 258-3 Кримінального кодексу – участь у терористичній організації.

Прокуратура попросила суд звільнити підозрюваного від кримінальної відповідальності, оскільки він добровільно надав свідчення про свою злочинну діяльності у складі окупаційної адміністрації Донеччини і повідомив про протиправну діяльності ще 23 осіб – посадовців «ДНР».

Крім того, свідчення Мандровского використані при розслідуванні справи проти колишнього «керуючого справами Ради міністрів ДНР» Бориса Литвинова.

Підсудний повідомив суду, що жалкує про скоєне і після повернення на територію, підконтрольну владі України, добровільно звернувся в СБУ і повідомив їм про всі відомі йому обставини скоєння кримінальних злочинів представниками російської окупаційної адміністрації на Донеччині.

Також він пішов на строкову службу в ЗСУ у військову частину №0300 Міністерства оборони України (дислокується в Закарпатській області, – ред.) для того, щоб «віддати борг державі».

Суд задовольнив клопотання прокуратури і звільнив екс-працівника «міністерства ДНР» від кримінальної відповідальності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук