«Київстар» розробив безкоштовний мобільний гід по Львову

СуспільствоО.Г., 26 червня 201514050
«Київстар» розробив безкоштовний мобільний гід по Львову

«Київстар» сьогодні, 26 червня, представив безкоштовний мобільний гід по Україні – Vkraina Travel3G. Як повідомляє прес-служба компанії, за допомогою мобільного додатку можна здійснити екскурсії історичними центрами трьох міст – Києва, Львова і Кам’янця-Подільського.

Згодом мобільний гід буде доповнюватися інформацією про інші міста України. «У планах авторів проекту покрити інші міста та регіони країни, де з’явиться швидкісний інтернет 3G. Основна мета додатку – розвиток внутрішнього туризму. Vkraina Travel3G створений двома мовами – українською та англійською», - повідомляє прес-служба «Київстар».

Над інформаційним наповненням розділу про Львів працював Орест Лильо, кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії України гуманітарного факультету Українського католицького університету. Окрім цього, Орест Лильо є висококваліфікованим гідом по Львову із багаторічним стажем. 

Користувач додатку зможе обрати для проходження один із трьох маршрутів по Львову, запропонованих Орестом Лильо.

«Локації вибиралися за їх розташуванням. По-перше, вони розміщені у центральній частині міста, практично поряд одне від одного, що зумовлює плавний перехід від однієї локації до іншої. Вибрані об'єкти є як ключовими пам’ятками, так і «другорядними».  В описі локацій зазначена інформація, що може найбільше зацікавити користувача. Користувачу буде цікаво, адже я зробив все, щоб заволодіти його увагою, що дуже важливо також і в ході практичної екскурсії з гідом. На мою думку, краще починати ознайомлення із містом від Оперного театру», - розповів Орест Лильо.

Всі можливості додатку Vkraina Travel3G користувачі зможуть оцінити завдяки технології зв’язку нового покоління. Саме в зоні покриття 3G мандрівникам стане доступний ексклюзивний, більш «важкий» аудіоконтент, який був би неможливим для завантаження або прослуховування у мережі 2G.  Планується, що роботи з наповнення ресурсу інформацією завершаться протягом півтора року.

Мобільний гід доступний для завантаження в магазині Google Play. Незабаром додаток стане доступним і для завантаження власникам телефонів на базі операційної системи iOS. А поки що власники iPhone можуть встановити на свій телефон бета-версію за посиланням http://vkraina.com/travel.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук