Клімкін запропонував 9 Травня пройтися з портретами замордованих Сталіним українців

Міністр вважає, що так Україна гідно дасть відповідь на проведення проросійської акції «Безсмертний полк»

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запропонував українцям 9 Травня, коли відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вийти на вулиці з портретами українців, замордованих у часи сталінських репресій. Так він відреагував на заклик телеканалу «Інтер» взяти участь в російській акції «Безсмертний полк» в Києві, а також пропозицію письменника Андрія Куркова натомість вийти на вулиці з портретами загиблих за Україну на Донбасі, зниклих безвісти на окупованих територіях та українських політв’язнів у Росії.

«Слушна ідея, повністю підтримую. Пропоную тоді вийти на вулиці також з портретами українців, замордованих у часи сталінських репресій. Це буде адекватна відповідь, для повноти картини у людському та історичному вимірі», – написав Клімкін у Facebook і поширив відповідний допис Андрія Куркова.

Пропагандистська кампанія «Безсмертний полк» була заснована в російському Томську в 2011 році на базі однойменної організації. В рамках кампанії на 9 травня проводяться акції-марші з портретами та виступами-вшануванням учасників Другої світової війни, що воювали в радянській армії. З 2016 року акція проводиться також за кордоном, на неї виділяє гранти російська влада. В Україні акція проходила в 2017 і в 2018 роках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук