Клімкін запропонував відстежувати пересування росіян територією України

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про необхідність відслідковувати пересування Росіян територією України після введення в дію нових правил перетину українського кордону.

«Просто візи як елемент забезпечення нашої безпеки є недостатнім – взагалі, але насамперед з РФ – без створення баз біометричних даних, без отримання повідомлень про поїздки громадян Росії до нас. І, головне, нам потрібно відслідковувати також пересування російських громадян територією України», – заявив міністр в інтерв’ю Укрінформу.

При цьому він не повідомив, яким саме способом буде здійснюватися таке відстеження, але заявив: «Окрім того, ми зараз спільно з Державною міграційною службою і Держприкордонслужбою розробляємо концепцію, яким чином це працюватиме, і найближчим часом про це повідомимо. Я свідомо не розповідатиму деталей, щоб наперед не викликати маніпуляцій. Єдине скажу – ми будемо використовувати міжнародний досвід, але, допускаю, з більш деталізованими вимогами».

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року іноземцям при в’їзді в Україну доведеться здавати біометричні дані. Процедура в'їзду в Україну буде виглядати наступним чином: іноземець повинен попередньо повідомити про намір в'їхати в Україну, на кордоні відбуватиметься фіксація даних біометричного паспорта (або зняття біометричних даних), а по приїзду він повинен буде відзначитися в місці перебування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук